מחירון הדברה – השוואת מחירים להדברה בבית

אין ספק שבסופו של דבר המחיר זה מה שקובע! מעבר לכל הדקויות לכאן ולשם, רובנו קובעים מיהו הספק שהולך לתת לנו שירות על פי המחיר. מאחר והקיץ בפתח וכל הנושא של הדברת מזיקים חם ולוהט מתמיד, החלטנו לערוך השוואת מחירים להדברה בבית לפי חלוקה לאזורים שונים בארץ. אם יש לכם מזיקים בבית וכבר התחלתם לחפש בגוגל "הדברה מחיר", בפוסט שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הרלוונטי עבור מחירי הדברה.

הדברה מחיר – לפי מה זה נקבע ?

לפני שנתחיל להשוות מחירים להדברה בבית, כדאי להזכיר ולהדגיש שניתוח הנושא הדברה מחיר מעלה את הנתונים הבאים – יש כמה פרמטרים משתנים שעל פיהם מחיר הדברה לבית יכול להשתנות, והם :

  1. גודל השטח המודבר
  2. אופי המקום (שטח פתוח או סגור, חם או קר וכדומה)
  3. רמת הנגיעות של האזור
  4. סוג המזיקים אותם צריך להדביר

ועדיין, למרות שישנם פרמטרים משתנים שעלולים להשפיע על מחיר הדברה, רוב חברות ההדברה מחזיקות מחירון הדברה (בין אם הוא מפורסם וידוע ובין אם לא) וכך נשמר איזשהו קו בסיסי של מחירי הדברה אחידים בין כל חברות ההדברה שפועלות בענף.

מחיר הדברה במרכז

כעיקרון מחיר הדברה במרכז אמור להיות הזול ביותר מכל מחירי ההדברה ביתר אזורי הארץ, זאת מאחר ובאזור המרכז התחרות גדולה יותר והנגישות של חברות הדברה למוקדי הנגיעות קלה יותר. ברוב המקרים מחיר הדברה במרכז יתייחס לדירה בבניין או לבית פרטי, כאשר בערים מסוימות תהיה יותר התייחסות להדברה עבור עסקים כגון חנויות ומפעלי מזון.

לפני שנתחיל בהשוואה של מחיר הדברה במרכז, נציין שלאחר חיפוש והשוואת מחירים רבים, חברת גור הדברות נמצאה כחברה הזולה ביותר למתן שירותי הדברה בתל אביב ואזור המרכז. למידע נוסף, צפו במחירון הדברה שמפורסם באתר שלהם – מחיר הדברה בתל אביב.

 

מחיר הדברה לדירה של 2 חדרים : 240 ₪

מחיר הדברה לדירה של 3 חדרים : 250 ₪

מחיר הדברה לדירה של 4 חדרים : 280 ₪

מחיר הדברה לדירה של 5 חדרים : 300 ₪

מחיר הדברה לבית פרטי : בין 300 ₪ ל 800 ₪ (בהתאם לגודל שטח הבית)

מחיר הדברה בתל אביב

הביקוש הרב ביותר עבור הדברה בתל אביב הוא דווקא בכל הנושא של מכרסמים – עכברים וחולדות. יש מכת חולדות קשה בתל אביב ורוב האנשים שמחפשים מחיר הדברה בתל אביב ממקדים את החיפוש שלהם עבור מחיר הדברת מכרסמים בבית.

מחיר הדברת חולדות לדירה : 390 ₪

מחיר הדברת עכברים לדירה : 390 ₪

מחיר הדברת מכרסמים לבית פרטי : בין 400 ₪ ל 800 ₪ (בהתאם לגודל שטח הבית)

מחיר הדברת מכרסמים לעסקים : בין 350 ₪ ל 700 ₪ (בהתאם לתדירות ההדברה שנדרשת)

מחיר הדברה ברמת גן

בתוך העיר רמת גן ישנו ביקוש גדול עבור הדברה לוועד בית של בניין מגורים, לכן נציין בפניכם השוואת מחיר הדברה ברמת גן עבור וועדי בית של בניינים. לאחר בדיקה מקיפה ויסודית, מצאנו שחברת ההדברה הזולה ביותר לוועדי בית של בניינים היא דקל הדברות. לקבלת מידע נוסף וצפייה במחירון הדברה מלא של חברת דקל הדברות, לחצו כאן – הדברה מחיר.

מחיר הדברה לבניין 3 קומות : 300 – 280 ₪

מחיר הדברה לבניין 4 קומות : 350 – 300 ₪

מחיר הדברה לבניין 5 קומות : 390 – 350 ₪

מחיר הדברה לבניין 8 קומות ומעלה : 550 – 400 ₪

מחיר הדברה בראשון לציון

בראשון לציון רוב התושבים שמחפשים הדברה מחיר מייחסים את החיפוש שלהם דווקא לנושא של פשפשים ופרעושים. בדיקת מחיר הדברה בראשון לציון עבור פרעושים או פשפשים בבית, לרבות גם מחיר הדברה בראשון לציון נגד פשפש המיטה, מעלה את הנתונים הבאים :

לפניכם מחיר הדברה לדירה בראשון לציון נגד פשפשים או פרעושים, את מחיר הדברת פשפש המיטה נציין בנפרד בהמשך. פירוט מחיר הדברה בראשון לציון כפי שמובא כאן הוא מהמחירון הזול ביותר שמצאנו עבור השירות בעיר ראשון לציון.

מחיר הדברת פשפשים לדירת 2 חדרים : 280 – 260 ₪

מחיר הדברת פשפשים לדירת 3 חדרים : 360 – 320 ₪

מחיר הדברת פשפשים לדירת 4 חדרים : 390 – 360 ₪

מחיר הדברת פשפשים לדירת 5 חדרים : 420 – 390 ₪

 

במידה וחברת ההדברה תגיע לבצע הדברת פשפשים בבית אך תגלה שמדובר בפשפש המיטה, מחיר הדברת פשפש המיטה הוא בין 800 ₪ ל 1,300 ₪, ועלות בדיקה מקצועית לזיהוי פשפש המיטה בבית היא 240 ₪.

מחיר הדברה בפתח תקווה

בבדיקת מחיר הדברה בפתח תקווה התגלה שרוב התושבים שמחפשים לבצע הדברה בבית, מחפשים מחיר של הדברה ירוקה. אולי זה בגלל כמות בנייני המגורים והשכונות העמוסות בעיר פתח תקווה, ואולי זה בגלל שלרוב מדובר במשפחות עם ילדים קטנים וחיות מחמד, אך כמעט בכל המקרים של חיפוש מחיר הדברה בפתח תקווה אנשים חיפשו להזמין שירותי הדברה ירוקה. לפניכם מחירי הדברה ירוקה לבית מתוך מחירון המחירים הזול ביותר שמצאנו עבור מחירי הדברה בפתח תקווה.

מחיר הדברה ירוקה לדירה של 2 חדרים : 300 – 260 ₪

מחיר הדברה ירוקה לדירה של 3 חדרים : 350 – 290 ₪

מחיר הדברה ירוקה לדירה של 4 חדרים : 360 – 320 ₪

מחיר הדברה בחולון

העיר חולון אמנם נמצאת במרכז וקרובה מאוד לתל אביב, בת ים ויתר ערי המרכז, אך מה שמאפיין את חיפושי מחיר הדברה בחולון הם דווקא כיני יונים. רוב האנשים שחיפשו מחיר הדברה בחולון מיקדו את החיפוש שלהם להדברה נגד כיני יונים. לפניכם מחירי הדברת כיני יונים כפי שנמצאו במחירון הזול ביותר עבור חיפושי מחיר הדברה בחולון.

מחיר הדברת כיני יונים לדירה של 2 חדרים : 280 – 240 ₪

מחיר הדברת כיני יונים לדירה של 3 חדרים : 320 – 280 ₪

מחיר הדברת כיני יונים לדירה של 4 חדרים : 380 – 340 ₪

מחיר הדברת כיני יונים לדירה של 5 חדרים : 400 – 380 ₪

מחיר הדברה בגבעתיים

עבור תושבי גבעתיים דווקא קרציות הן הבעיה המרכזית בכל הנושא של הדברת מזיקים. רוב האנשים שחיפשו מחיר הדברה בגבעתיים התייחסו לחיפוש אחר חברת הדברה נגד קרציות. אולי זה ריבוי חיות המחמד של תושבי העיר גבעתיים שהביא למצב הנ"ל שבו רוב האנשים שמחפשים מחיר הדברה בגבעתיים צריכים טיפול נגד קרציות, ואולי לא. להלן ריכוז מחירי הדברה בגבעתיים נגד קרציות :

מחיר הדברת קרציות לדירה של 2 חדרים : 300 – 260 ₪

מחיר הדברת קרציות לדירה של 3 חדרים : 360 – 300 ₪

מחיר הדברת קרציות לדירה של 4 חדרים : 400 – 340 ₪

מחיר הדברת קרציות לדירה של 5 חדרים : 440 – 380 ₪